Wynajem samochodów cieszy się dużą popularnością, korzystają z niego bardzo chętnie zarówno turyści, jak też pracownicy w czasie delegacji. Firm które się zajmują tego typu usługami jest wiele na rynku, a ich propozycja może się bardzo od siebie różnić. Z tego też powodu należy pamiętać o kilku ważnych kwestiach w czasie wyboru, aby później nie było niepotrzebnych nieporozumień, zwłaszcza jeśli chodzi o rozliczenia. Przede wszystkim trzeba zapoznać się dokładnie z zapisami w umowie, a te każda Wypożyczalnia samochodów posiada swoje własne.

Spora ilość klientów tego nie robi, a później są oni zdziwieni na przykład tym, że sporo muszą dodatkowo dopłacić do podstawowej ceny. Jedną z istotniejszych rzeczy jest górny limit kilometrów przejechanych w ciągu dnia. Jeżeli się go przekroczy, to trzeba będzie ponieść za to dodatkowe koszty. Jeśli ktoś się decyduje na wynajem auta lotnisko Rzeszów – Jasionka, to obowiązkowo dopytać się powinien o zakres ubezpieczenia. W dużej części przypadków dostanie się wprawdzie samochód z polisą OC i AC, ale też i z dużym wkładem przy powstaniu szkody.

Za niedużą dopłatą można jednak ten wkład ograniczyć, więc warto zastanowić się nad tym tematem. Auta sportowe na wynajem przekazywane są klientom w bardzo różnym stanie, dlatego niezwykle ważne jest dokładne obejrzenie pojazdu przed wyjazdem. Jeśli zauważone zostaną jakieś uszkodzenia czy defekty, to obowiązkowo należy zgłosić je od razu, bo w przeciwnym wypadku liczyć się będzie trzeba z koniecznością zapłacenia za naprawę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: