Działająca w Warszawie poradnia psychologiczna Spokój w Głowie zatrudnia specjalistów z dużym doświadczeniem, którzy nie tylko poprowadzą psychoterapię, lecz także będą edukować społeczeństwo. Profesjonalna pomoc skierowana jest do osób mających życiowy kryzys, zmagających się z sytuacją stresującą lub z przeróżnymi problemami natury psychologicznej. Proponowane formy wsparcia w tym miejscu to: psychoterapia indywidualna, terapia par, terapia rodzinna, rozmowy z neuropsychologiem, konsultacje z dietetykiem klinicznym, pomoc psychologa dziecięcego. Każdy, kto się tutaj skieruje może liczyć na zrozumienie.

Wszystkie wiadomości w temacie placówki, dyplomy kadry a także rekomendacje dotychczasowych pacjentów opublikowane są na stronie internetowej. Ponadto na stronie można także znaleźć sporo informacji na temat różnych zaburzeń psychicznych. https://spokojwglowie.pl to witryna na której na bieżąco pojawi się sporo interesujących oraz wyjątkowo użytecznych artykułów.

Kiedy ktokolwiek będzie zmagać się z: zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami depresyjnymi, zespołem Aspergera, nerwicą, atakami paniki, hipochondrią, nerwicą natręctw albo pozostałymi zaburzeniami lub trudnościami, to w takim miejscu znajdzie odpowiednią pomoc. W miejscu takim ma miejsce leczenie nerwicy lękowej, bazująca w głównej mierze na terapii poznawczo – behawioralnej, aby pacjent miał okazję zrozumieć, jakie procesy myślowe będą leżały u podstawy albo wzmacniają pojawiający się u niego lęk.

Chorzy przychodzący do miejsca mogą decydować się także na terapię indywidualną lub na psychoterapię grupową. Terapia może być stosowana oddzielnie albo w połączeniu z środkami antydepresyjnymi. Eksperci z gabinetu mają świadomość, jak ważna jest pomoc psychologiczna dla rodzin pacjentów. Sprawdzi się w radzeniu sobie z konfliktami wynikającymi z zaburzenia a także pomoże w budowaniu komunikacji w systemie rodzinnym. Tak samo chory, ale też jego najbliżsi mogą dowiadywać się wszystkiego o schorzeniu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: