Wyposażenie kamperów CarGO! w chwili wypożyczenia zawiera elementy standardowe, dzięki którym można w sposób bezpieczny a także w wygodnych warunkach jeździć kamperem. Naturalnie, wypożyczający mają możliwość dodatkowo decydować się na wyposażenie uzupełniające, w zależności od tego, czego oczekują. Każdy kamper jest w pełni przyszykowany, czyli po przeglądzie oraz schludny.

W wyposażaniu standardowym znajdują się: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik rowerowy, środki chemiczne do systemów sanitarnych, pełna butla z gazem, napełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania samochodu kempingowego, plus klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe stanowić natomiast mogą: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy do jazdy po śniegu, jeszcze jedna lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony na zimę, hulajnoga elektryczna, mata na zewnątrz, czy kamera GoPro z dodatkami.

Niezależnie w takim razie od pory roku oraz warunków drogowych można odbywać podróż w pełni komfortowo, dokładnie w taki sposób, w jaki to sobie zaplanowano. I chociaż sporo osób odbywanie podróży kamperem kojarzy z latem, to w porze zimowej także dużo osób tak podróżuje. Kamper pozwoli bowiem na większą niezależność. Każdy wypożyczający zaś ma inne wymagania odnośnie do podróżowania. Zasady wypożyczenia są za każdym razem wobec tego ustalone w sposób spersonalizowany.

Dużą popularnością chwali się wynajem przeczep kempingowych marki HOBBY oraz z całej Grupy Pilote, a wypożyczający mają możliwość decydować się na równi na przyczepy nowe, jak i używane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z propozycji CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwalać na zakup nowego kampera. Dla klientów udostępniony jest serwis, a obsługa pomoże zainteresowanym dopasować nie tylko wyposażenie dodatkowe, ale też części zamienne.

+Tekst sponsorowany+

 

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: