Wyroby dla branży kinowej, które proponuje PCO GROUP udostępnione są w większej liczbie, a dodatkowo konsumenci mogą zdecydować się na to, żeby wszystko spersonalizować. Katalog wyrobów zawiera: surowce do waty cukrowej, popcorn, nachosy i dipy, sosy, IceKing Slushy, słodycze i przekąski, Pick & Mix, promocje do filmów, kubki do napojów i akcesoria, maszyny i wyposażenie, okulary 3D, a także akcesoria związane z higieną i czyszczeniem. Z tego powodu przykładowo właściciele kin mają możliwość zaopatrzyć się tutaj kompleksowo, nie tylko w pożywienie dla osób pojawiających się na seansach, ale również w: maseczki, przyłbice, kominy, środki do dezynfekcji i dozowniki, środki czyszczące, serwetki, papier toaletowy, ręczniki papierowe, kosze i worki na śmieci, WC – higiena, gąbki i ściereczki, rękawice, jak i w inne urządzenia, służące do zachowania higieny.

Nie jest znaczące, czy konsument chce kupić całość, bądź jedynie niektóre z produktów, może oczekiwać, że zamówienie będzie dla niego realizowane szybko oraz na bazie indywidualnych wyznaczników. Ponadto wierni klienci mogą oczekiwać na atrakcyjne ceny. To wszystko powoduje, iż jeżeli klient chociaż raz się tutaj skieruje, to będzie przekonany do tego, żeby zrobić to z większą częstotliwością. Szczególnie że utrzymane są w PCO GROUP wysokie standardy. Dzięki temu każdy podgrzewacz do sosu jest oddany do użytku i od razu klient widzi, iż podjął słuszną decyzję.

Wszystkie produkty są scharakteryzowane na witrynie, a jeżeli klient ma dodatkowe pytania odnośnie do propozycji sprzedażowej i realizacji zlecenia, to obsługa klienta każdorazowo służy udzieleniem wsparcia. Dla konsumentów istotne jest to, że mogą zdecydować się na zamawianie wyrobów w zakresie marki osobistej. Wtedy mogą na nich zamieszczać logo bądź dowolny koncept. To nie tylko rozwiązanie praktyczne, ale które posłuży jako narzędzie promocyjne. Druk wykonany w oparciu o indywidualny wzór cechuje najlepsza jakość, co wpływa na renomę marki zamawiającego.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: