Wyposażenie kamperów wypożyczanych w CarGO! to rzeczy standardowe, dzięki którym można bezpiecznie i komfortowo odbywać podróż. Wypożyczający mogą też decydować się na wyposażenie dodatkowe. W dniu wynajmu każdy z pojazdów jest sprawdzony oraz wysprzątany. W wyposażeniu standardowym znajdują się: zewnętrzna markiza zasłaniająca promienie słoneczne, bagażnik na rower, preparaty chemiczne do systemu sanitarnego, pełna butla gazowa, uzupełniony zbiornik wody czystej, ubezpieczenie AC, OC i Assistance, przyłącze prądowe i przyłącze wodne, najazdy pod koła do poziomowania auta kempingowego oraz klimatyzacja. Wyposażenie dodatkowe to: stół i krzesła kempingowe, dodatkowa butla gazowa, rower górski, wyposażenie do kuchni, łańcuchy śniegowe, dodatkowa lodówka kompresorowa, pakiet dodatkowej chemii, opony do jeżdżenia w warunkach zimowych, hulajnoga elektryczna, mata zewnętrzna oraz kamera GoPro z dodatkami. To ukazuje, iż można wygodnie podróżować o każdej porze roku. Przyczepa kempingowa pozwoli na większą swobodę.

Wypożyczający najczęściej decydują się na kampery HOBBY oraz z całej Grupy Pilote. Są to modele najnowsze, jak i eksploatowane. Wypożyczanie przyczep używanych pozwoli na skorzystanie z oferty CarGO! tym osobom, które nie mogą pozwolić na zakup najnowszego pojazdu. Co więcej, proponowany jest serwis, o ile okaże się to niezbędne. CarGO! to firma wyznaczająca zasady w wypożyczalnia kamperów ze względu na kilkuletnie doświadczenie. Kabiny w kamperach są zaprojektowane luksusowo. W efekcie nie tak duża przestrzeń jest niedostrzegalna. Na wąskich, znajdujących się w Europie uliczkach kampery takiej klasy sprawdzają się doskonale.

Klasa Comfort to modele sześcioosobowe, wyróżniające się pragmatycznym wyposażeniem a także ekonomicznością. Chętnie wynajmują je rodziny z pociechami. Można również wybierać kampery Prestige. Sa one półzintegrowane, a więc łączą w sobie wydajność i wygodę. Wśród korzyści posiadają: ogrzewanie grawitacyjne oraz system klimatyzacji dla części mieszkalnej. Takie kampery rekomendowane są dla rodzin i grup znajomych. Udostępniona jest także klasa najwyższa, wyróżniająca się maksymalnym wykorzystaniem powierzchni przy jednoczesnym zachowaniu licznych korzyści. Wyposażenie w nich to między innymi: panel solarny, telewizor ledowy, klimatyzacja dla części mieszkalnej i ogrzewanie grawitacyjne.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: