Nbot to przełomowe narzędzie dla pośredników nieruchomości. Z wykorzystaniem Nbot zyskuje się dostęp do wszystkich ofert stworzonych przez osoby prywatne i agencje, ze wszystkimi zdjęciami oraz z numerami telefonów z blisko 200 portali. Jest to ogromne źródło wiedzy, sprawdzające się zarówno w obsłudze klienta oferującego nieruchomość, jak i popytowego. Dołączone do programu lejki sprzedażowe wyjątkowo mocno usprawnią etap pozyskania ofert, a obsługiwanie klienta poszukującego nieruchomości przenoszona jest na bezkonkurencyjny dotychczas pułap.

Tak nowatorskie rozwiązanie jest nad wyraz użyteczne. Główne atuty, jakie mają archiwalne oferty nieruchomości to: przesyłanie ogłoszeń ze wszystkimi fotografiami, z blisko 200 serwisów, dostęp do ogłoszeń prywatnych i biurowych z telefonami ze wszystkich serwisów, opcja błyskawicznego wyznaczenia danych kontaktowych do właściciela na bazie oferty agencyjnej, informowanie o naruszeniu umowy na wyłączność, szybkie zaktualizowanie kwot w ofertach otwartych, błyskawiczne oraz dokładne dookreślenie ceny oferty domu a także dostęp do ofert z uwzględnionymi ulicami i szczegółami ogłoszenia. Jest to wobec tego wszechstronne wyjście, które opiera się na łatwej obsłudze.

Program dla biur nieruchomości, agentów nieruchomości i rzeczoznawców majątkowych nie jest udostępniony osobom prywatnym. Jest opracowany z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu. Na stronie www aplikacji można spostrzec, jak wyszukiwać i przesyłać oferty. Wiadomości są przekazane w sposób przystępny, a więc nad wyraz klarownie. Wystarczy utworzyć nieodpłatne konto, by mieć do wszystkiego wgląd. Oferty da się nad wyraz szybko zmieniać na swoje oraz od razu wysłać do klientów, co bardzo usprawni realizację obowiązków przez pośredników nieruchomości.

Biura nieruchomości mogą także zobaczyć, kto oraz w jakiej kwocie promuje te same domy, co daje szansę działać lepiej niż konkurencja. W programie umieszczone są wszystkie mieszkania osób prywatnych wystawiane od 2018 roku, jak i oferty agencyjne. Oznacza to, iż użytkownik nie pominie żadnego z ogłoszeń.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: