Perfekcyjne pod kątem jakości wyroby włoskie dla gastronomii proponuje hurtownia North Coast. W asortymencie znajdują się produkty topowych włoskich firm, umożliwiające przyrządzenie stuprocentowo wywodzących się z Włoch wyrobów w restauracji albo w pizzerii. Będą to na przykład pochodzące z Italii mięsa, produkty włoskie oryginalne, sery, dojrzałe pomidory pod postacią przecieru, bądź włoskie desery.

Na dodatek można nabywać zdrową żywność: BIO, bez laktozy a także bez glutenu. Ta żywność przeznaczona jest nie tylko dla osób ceniących smaczne oraz korzystne dla zdrowia menu, lecz również dla osób które zmagają się z alergiami żywieniowymi. Kompletny asortyment jest na tyle szeroki, iż rozdzielony został na kilka podkategorii.

W efekcie klienci mają możliwość szybko dokonywać transakcji. Będą to takie kategorie do jakich zaliczają się: asortyment dla gastronomii, desery i jogurty, kawa włoska, makaron świeży, makaron, ryż i mąka, oliwy, octy i przyprawy, Owocowa Rapsodia St. Dalfour, pieczywo, produkty roślinne, produkty słodkie i słone, ryby i owoce morza, sery, sosy i pomidory, warzywa i oliwki, wędliny, wina włoskie, włoskie mocne alkohole i likiery, a także Italian Bar dla detalu. Klienci, jacy potrzebują oryginalnych włoskich wyrobów spożywczych wysokiej jakości, udostępnionych w atrakcyjnych cenach z pewnością będą usatysfakcjonowani z tego, co mogą tu dostać. Sklep internetowy rozwija się dynamicznie. Co ciekawe, kupują tutaj nie tylko konsumenci skoncentrowani na kuchni włoskiej.

Z uwagi na bogactwo tego, co kuchnia wywodząca się z krajów śródziemnomorskich ma do zaproponowania, można dobierać poszczególne opcje żywieniowe przykładowo dla lokali gastronomicznych, które serwują potrawy kuchni polskiej lub każdej innej. Na ten moment importowane są produkty od aż siedemdziesięciu czołowych producentów, co sprawia, że katalog wyrobów w tym punkcie sprzedaży jest bardziej rozbudowany aniżeli w przypadku sklepów konkurencyjnych.

+Artykuł sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dodaj komentarz
To cię powinno zainteresować: